Karrier

Magyarország agrár- és élelmiszermarketingre szakosodott szervezete,

GRAFIKUS, KÉPSZERKESZTŐ SZAKEMBER

kollégát keres.

A Társaság feladatai közé tartozik a magyar agrár- és élelmiszergazdaság kis és középvállalkozásainak és termékeinek a közösségi marketing eszközeivel történő népszerűsítése, nemzetközi piacra jutásának segítése, valamint az ágazat legnagyobb rendezvényének, az Országos Élelmiszeripari Kiállítás és Vásárnak (OMÉK) a megszervezése és lebonyolítása.

FELADATOK

  • A Marketing és Kommunikációs Iroda által kért feladatok önálló grafikai kivitelezése
  • Szórólapok, brossúrák, kiadványok, meghívók grafikai szerkesztése és nyomdai előkészítése
  • Print, online és közterületi hirdetések grafikai szerkesztése és nyomdai előkészítése
  • Marketing eszközök (pl. rollup, pop up fal, kínáló display stb.) grafikai szerkesztése és nyomdai előkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Adobe programcsalád
  • Grafikai és képszerkesztő programok kiemelt felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú kreativitás, önállóság
  • Pontos és gyors munkavégzés
  • Napközbeni rugalmas elérhetőség
  • HTML programozói ismeret előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil háttér, versenyképes fizetés
  • 4 vagy 6 órás munkaviszonnyal
  • Otthoni munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, szakmai önéletrajzát a fizetési igény és a referenciák megjelölésével küldje el a sajto@amc.hu e-mail címre. Leendő munkatársunkat személyes interjú és próbamunka elvégzése után választjuk ki.